nkonuştuk yayın hayatına başladı

Başlık ve manşetlerin büyük harf tutkusunu da bertaraf eden yeni bir sohbet, muhabbet ve/veya tartışma diyebileceğiniz bir zümre var artık!

İlk bölümde birlikteydik. Dostum Gökhan Dağ’ın moderatör olduğu, saygılı ve seviyeli arkadaşların yer aldığı ve sizlerden kuvvet alarak büyüyecek, gelişecek ve korkmadan gerçeklerin (olduğu hali ile, değiştirilmeden, cesurca) dile getirileceği bir kanal olacak! Buna eminim… Sizi temin ederim her bölümünde kendinizden bir parça, bir pay bulacak ve umudunuz her geçen gün daha da artacak! Program için yapmak istediğim bir öneri vardı, hazır konusu açılmışken söyleyim şimdiden; programın bizim seçtiklerimiz ve sizin ekledikleriniz ile devam etmesini arzuladığımdan bahsedeceğim.

Her hafta çarşamba akşamı yayın yapılmaya gayret edilecek bilgisini aldım. İlk konu benim bizzat sürecini yaşadığım, burnumun kökünde hissettiğim (mübalağa etmiyorum, test için bizzat deneyimledim), zaman zaman isyan ettiğim salgınla alakalıydı!..

Bu nedenle konuyu biraz uzattığımı (duygusal tabuları kırmak zordur) ve asıl konuda bazı konu başlıklarını atladığımı farkettim! Sosyoloji öğrencisi olduğumdan sanırım, konunun toplumsal boyutu benim için daha ön planda.

Sorulması gereken; “yardımlaşma dediğimiz sosyal öğretinin yerel yönetimler ile hayatımıza yeniden girerken, kalıcılığını nasıl sağlayabiliriz?” Olmalıydı örneğin! İlk kez kamera önüne geçince insan, biraz heyecanlanıyor açıkçası!.. 

Ben oldukça keyif aldım. Sizin de her hafta izlemekten vazgeçemeyeceğiniz bir program olacağına inanıyorum. Programın gideceği yerin sizin ekledikleriniz ile olması çok daha yerinde olur. İzledikten sonra yorum bırakırsanız, akışa da o oranda katkı sağlarsınız. Sağlıklı günler dileğiyle, keyifli seyirler!..

 

 

 

nkonuştuk yayın hayatına başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön